Bendroji dalis

 1. Šios taisyklės yra laikomos sutartimi tarp www.kalbejimopoteme.lt tinklapio administracijos (toliau – kalbejimopoteme.lt ) ir tinklapio naudotojo (toliau – Naudotojas). Kiekvienas kalbejimopoteme.lt tinklapio naudotojas privalo susipažinti su šiomis taisyklėmis. Asmuo, kiekvieną kartą naudodamas tinklapį, parsisiųsdamas pavyzdinį kalbėjimą, atsiųsdamas kitus darbus ar skelbdamas kitą informaciją kalbejimopoteme.lt tinklapyje laikomas susipažinęs su šiomis taisyklėmis ir su jomis sutinka.
 2. Kalbejimopoteme.lt tinklalapis yra duomenų bazė, kuria gali naudotis bet kuris vartotojas asmeniniais tikslais, sutinkamai su šiomis sąlygomis ir taisyklėmis (toliau – sąlygos).
 3. Visos autorinės teisės į kalbejimopoteme.lt duomenų bazę ir svetainės dizainą priklauso kalbejimopoteme.lt teisėtam valdytojui. Duomenų bazės naudotojai gali ja naudotis nustatytomis sąlygomis ir tvarka, nepažeisdami duomenų bazės gamintojo ir teisėto valdytojo teisių, autorių teisių ir gretutinių teisių subjektų teisių į kūrinius ir gretutinių teisių objektus, kurie sudaro duomenų bazės turinį.
 4. Draudžiama bet kuriuo nenurodytu tinklalapyje ar šiose sąlygose būdu ir bet kokiais tikslais platinti ar perkelti į kitas laikmenas kalbejimopoteme.lt tinklalapyje esančią tekstinę ir grafinę medžiagą be kalbejimopoteme.lt rašytinio sutikimo.
 5. Naudotojas renkasi kalbejimopoteme.lt tinklalapyje siūlomas paslaugas ir produktus išimtinai savo nuožiūra, kalbejimopoteme.lt jokiais atvejais neatsako už naudotojo pasirinktos paslaugos ar produkto tinkamumą ar pritaikomumą konkrečiam tikslui.
 6. Naudotojas kalbejimopoteme.lt jam suteiktą medžiagą ir informaciją gali naudoti tik asmeniniais tikslais. Draudžiama šią medžiagą ir informaciją dauginti, atlygintinai ar neatlygintinai platinti bet kuriuo būdu.
 7. Klientas, įsigyjęs mūsų siūlomus pavyzdinius darbus, sutinka, jog pinigai už intelektinę nuosavybę (už pavyzdinius darbus, kuriais prekiaujama kalbejimopoteme.lt tinklapyje) negali būti grąžinami.
 8. Jei kalbėjimas nėra parašytas, jį parašome per savaitę.

Darbų atsiuntimas

 1. Duomenų bazėje (www.kalbejimopoteme.lt tinklapyje) skelbiami darbai yra intelektinė nuosavybė. Naudotojas siųsdamąsis bet kokią informaciją iš kalbejimopoteme.lt tinklalapio sutinka, kad ši informacija be kalbejimopoteme.lt rašytinio sutikimo negali būti skelbiama jokiame kitame tinklalapyje ar naudojama komerciniais tikslais.

Parsiųstų rašto darbų naudojimas

 1. Visa informacija, pavyzdiniai kalbėjimai ir papildoma literatūra, esanti kalbejimopoteme.lt informacinėje bazėje, yra skirti asmeniniam mokymuisi – kaip mokslinės žinios, pavyzdžiai, idėjos. Parsisiųsto pavyzdinio kalbėjimo kitos informacijos ar pateikties (ar jo dalies) naudojimas ir pristatymas kaip savo yra draudžiamas.
 2. Pavyzdinį kalbėjimą ar kitą papildomą literatūrą parsisiuntęs asmuo pareiškia ir garantuoja, kad laikysis visų savo mokymo įstaigos įstatų dėl akademinės etikos, naudos parsiųstą informaciją kaip pavyzdį, idėjų šaltinį – žinių, mokymosi ar tyrimo tikslais, o naudodamas informaciją iš parsiųsto darbo savo rašomame darbe, privalo laikytis visų citavimo reikalavimų, bei nurodyti šaltinį iš kurio paimta informacija – kalbejimopoteme.lt darbo nuorodą.
 3. Naudotojas, pažeidęs šias sąlygas ir taisykles, trečiųjų asmenų teises, galiojančius įstatymus, yra asmeniškai atsakingas už tokius pažeidimus, jais padarytą žalą ir kitokias neigiamas pasekmes.

Slapukų politika

 1. Slapukas – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto svetainės į asmens kompiuterį, kad būtų galima atskirti asmens kompiuterį, naršyklės tipą ir matyti asmens veiklą konkrečioje el. parduotuvėje. Unikalus numeris identifikuoja asmens naršyklę kiekvieną kartą asmeniui apsilankius interneto svetainėje. Slapukai neleidžia įsiminti asmeninės informacijos (tokios kaip asmens vardas ir adresas). Svetainėse slapukai naudojami, siekiant vesti statistiką, tokią kaip asmenų apsilankymų interneto svetainėje skaičius ir srautas. Tokia informacija nebūna susieta su asmenine informacija. Asmuo gali bet kada išjungti slapukų naudojimą, tačiau be slapukų kai kurios interneto svetainės www.kalbejimopoteme.lt funkcijos gali neveikti arba veikti netinkamai.
 2. Slapukų naudojimo tikslai: Parduotuvės krepšelio formavimui (svetainės pagrindinei veiklai vykdyti) ir svetainės lankytojų statistiniams duomenims skaičiuoti. Naudojantis interneto svetaine, iš kliento gali būti pareikalauta užpildyti užsakymo formą tam, kad jis galėtų užsakyti www.kalbejimopoteme.lt teikiamas paslaugas. Tokiu atveju kliento reikalaujama pateikti asmens duomenis (tokius kaip el. pašto adresas, mokyklos pavadinimas ir pan.). Bendrovė turi teisę savo nuožiūra visais teisėtais būdais naudotis visa asmens pateikta informacija ir duomenimis, kuriuos asmuo pateikia užsakydamas paslaugas  arba kitais būdais.
 3. Būtinų slapukų įrašymo metu jokiems tretiesiems asmenims informacija nėra teikiama. Kiekvieno vartotojo apsilankymas mūsų svetainėje yra konfidencialus.