Sale!

Lietuvių konspektas

Original price was: €10.00.Current price is: €6.00.

Apimtis: 136 puslapiai
Formatas: PDF ir WORD

Subtotal:

Add-ons total:

Total:

Category:

Description

Šiame lietuvių literatūros konspekte kiekvienas mokinys ras aprašytus privalomus, į vidurinio ugdymo bendrąją išplėstinio kurso programą įtrauktus Lietuvos rašytojus, jų biografijos detales, padedančias suvokti kūrinių kontekstą, bei glaustai pristatytas kūrinių analizes, veikėjų charakterių ir paveikslų analizes.

Konspektas unikalus tuo, kad pristatomi ne tik rašytojai, bet ir jų gyvenamasis laikotarpis, būdingiausios rašytojų kūrybos ypatybės ir nemokamai pridedamos rašinių ištraukos, padedančios suvokti kūrinių panaudojimą. Siekiant padėti baigiamųjų klasių mokiniams, konspekte pabrėžiami skirtingų rašytojų kūrybos motyvai, problemos bei iškeliamos literatūros istorijoje pasikartojančios teminės gijos.

Leidinyje rasite: 32 privalomo literatūros sąrašo autorius išskirstytus pagal epochas. Konspektas tinka 11-12 klasių mokiniams, besirengiantiems lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzaminui savarankiškai ar mokytojo padedamiems.

Siūlome nedvejoti ir įsigyti pedagogų sudarytą konspektą, nes tai viena iš pasitaikiusių galimybių greitai ir efektyviai pasiruošti brandos egzaminui.